+370 686 03 911 info@mcm.lt

Apie mus

Macro Machinery UAB

UAB „MACRO Machinery“ pradėjo veiklą Lietuvoje 2010.03.25.  Lietuvoje dirba, statybinės įrangos tiekimo, gamybinės įrangos tiekimo ir aptarnavimo srityse. Firmos veiklos sfera apima keliu tiesimo ir priežiūros mašinas, statybos įrengimus, žemės kasimo mašinas ir mechanizmus, specialius įrengimus ir prietaisus.

Savo klientams tiekiame kruopščiai atrinktus įrengimus, turinčius tarptautinius prekių ženklus. Parenkant tinkamus tiekėjus pagrindiniu kriterijumi laikoma aukšta pramoniniu gaminiu kokybė ir jų tinkamumas įvairiomis rinkos sąlygomis.

Savo veikloje UAB „MACRO Machinery“ seka gamintoju ir technologijų naujausias vystymosi tendencijas, tuo palaikydami tiekiamu prekių aukštą technologinį lygį ir tuo sukurdami pridėtinę vertę klientams, norintiems išlikti konkurencingais besikeičiančios rinkos sąlygomis.
Kompanijos tikslai:     Pagrindinis UAB „MACRO Machinery“ tikslas – siekti pelno, tapti Lietuvos rinkos lyderiu savo srityje, kurti pridėtinę vertę paslaugų bei konsultacijų pavidalu, skatinti konkurencingumą, supažindinti vartotojus su naujų bei tradicinių technologijų galimybėmis.

Veiklos sritys:     Importas, marketingas, distribucija, įdiegimas, remontas, įrangos priežiūra.